אתם מנהלים,

אנחנו מעצבים.

חופשיות בתוכן -

עיצוב מעולה

ברוכים הבאים ל-AutoKav, המערכת שבה אתם תבנו לעצמכם את דף הנחיתה שלכם, עם ביקורת ושליטה חופשית בתוכן, ודף הנחיתה יעוצב ויבנה כתבנית דינאמית על ידי מעצבים נבחרים. מה זה אומר ואיך זה עובד? תגללו למטה.

מתאימים תבנית תוכן

מערכת אוטוקו מחזיקה מספר תבניות תוכן, שם תוכלו לבחור להתאים לעצמכם תבנית לפי שוג השירות/המוצר שאתם רוצים לשווק: מוצר/ים, פעילות, שירות וכדו'.

עיצוב

מכאן נשלח את דף הנחיתה למעצבים שמומחים בעיצוב לדיגיטל. הם יעצבו לכם את חויית המשתמש ברמת הפריסה (UX) וברמת הגרפיקה (UI). כך תוכלו להיות בטוחים במיקסום הפוטנציאל של דף הנחיתה שלכם להניע את המשתמשים בו לפעולה חיובית!

בניה

אחרי אישור העיצוב, נעלה את העיצוב לאתר חי. מעצבי אינטרנט יעצבו לכם חויה אינטראקטיבית בדף הנחיתה עצמו, אם זה אנימציות כניסה, אנימציות מעבר עכבר, אנימציות גלילה וכו'. דף הנחיתה ישאב מהתוכן אותו אתם מזינים בעצמכם! כך יש לכם בקרה תמידית על הטקסטים, התמונות, הצבעים ועוד!

שווה להיות כאן!

בניה חכמה ומקצועית

כי כדי להביא דף נחיתה לאסוף לידים צריך לעשות את זה חכם. את זה - נשאיר למקצוענים. כך תהיו בטוחים שהמסר שלכם יעבור הכי נכון, שיגרום לאנשים להרגיש את התועלת שלו כבר בעמוד ושיהיה להם נח להמשיך בתהליך.

בקרה ושליטה

רוצים לשנות מחיר, תאריך, תמונה או טקסט? ע"י איזור אישי שלכם, תוכלו לערוך את התוכן של דף הנחיתה שלכם בחופשיות ומתי שתרצו, בלי צורך שמתווך של מתכנת שיעלה לכם עוד כסף ועוד זמן יקר.

מחיר שווה

בגלל המערכת החדשנית, עלויות של דף נחיתה מקצועי, ממותג ומעוצב יעלה לכם הרבה פחות מדף נחיתה במקום אחר, ומניב יותר מדף נחיתה שתצטרכו לבנות בעצמכם במערכות שונות שיש בשוק.

כרטיס אישי

00.600

כל שנה נוספת תחויב בסך של 600 ש"ח לשנה

תמונת פרופיל / לוגו
תמונת נושא
פרטי בעל הכרטיס
3 איזורי תוכן
תיבות תיאור
המלצות
מחיר ועזרי רכישה
טופס התקשרות
כפתורי התקשרות
קישורים לרשתות

0